Weronika Sobiecka, Joanna Kijak-Rajca, Ewa Wiśniewska – Benedyczuk, Jolanta Musiuk

(na zdjęciu od lewej):

 

Jolanta Musiuk absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku oraz Wydziału Malarstwa i Rysunku na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Przez kilka lat uczyła się pisania ikon. Na co dzień pracuje jako radca prawny. W projekcie „Zaklad pogrzebowy drzew” chce zwrócić uwagę jak bardzo przedmiotowo traktujemy otaczającą nas przyrodę,  która służy wyłączne do zaspokajania naszych „potrzeb”. Projekt ma skłonić do refleksji nad życiem drzew i jego przerywaniem powodowanym przez człowieka.

__________________________________________________________________________________

Joanna Kijak-Rajca, Absolwentka Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych  (kierunek: malarstwo i rysunek, 2019) oraz Politechniki Białostockiej (kierunek: architektura i urbanistyka, 2006). Pasjonatka malarstwa abstrakcyjnego oraz fotografii kuchennego zlewu #kitchensinkart, Jokiraj, na Instagram.com. W projekcie „zakład pogrzebowy drzew” odnajduje naturalne połączenie z przyrodą  i potrzebę wyrażenia jej wdzięczności.

___________________________________________________________________________

Weronika Sobiecka  Absolwentka wydziału Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim (2013) Ukończyła studia podyplomowe na Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Kierunek: Rysunek i Malarstwo (2019). Nie przechodzi obojętnie wobec krzywd wyrządzanych istotom bez głosu. W akcie sprzeciwu stała się współautorką projektu „zakład pogrzebowy drzew”.

__________________________________________________________________________________

Ewa Wiśniewska- Benedyczuk, architekt z pasją. Absolwentka Politechniki Białostockiej na
kierunku Architektury i Urbanistyki. Od 2006 r. prowadzi własną pracownię projektową

„PaniArchitekt.pl.” Projektuje zarówno domy, jak i ich wnętrza.

Realizując swoje marzenia w 2019 r. ukończyła studia podyplomowe Malarstwo i Rysunek na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.